TE200B27RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE200B27RJ
JLCPCB Part #
C5981743
Package
Plugin
Description
200W 27Ω Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS