CRGH1206F49K9
MFR.Part #
CRGH1206F49K9
JLCPCB Part #
C2107986
Description
-55℃~+155℃ 200V 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS