RN73C1J475RBTG
MFR.Part #
RN73C1J475RBTG
JLCPCB Part #
C4062974
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount