TE100B1R5J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE100B1R5J
JLCPCB Part #
C7360914
Package
Plugin
Description
1.5Ω 100W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS