352212KJT
MFR.Part #
352212KJT
JLCPCB Part #
C2079794
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS