TE1500B1R5J
MFR.Part #
TE1500B1R5J
JLCPCB Part #
C1574085
Description
1.5kW 1.5Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS