T9GV2L24-110
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9GV2L24-110
JLCPCB Part #
C1563018
Package
Plugin,25x32mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 110V 15ms 20A 22ms 480V@AC AgSnO2 插件,25x32mm Power Relays ROHS