T9GS2L24-110
MFR.Part #
T9GS2L24-110
JLCPCB Part #
C5793303
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 110V 15ms 20A 22ms 480V@AC AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS