T9GV2L24-48
MFR.Part #
T9GV2L24-48
JLCPCB Part #
C1563090
Package
Plugin,25x32mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 15ms 20A 22ms 480V@AC 48V AgSnO2 插件,25x32mm Power Relays ROHS