T9GS1L24-12
MFR.Part #
T9GS1L24-12
JLCPCB Part #
C1563814
Package
Plugin,25x32mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 15ms 22ms 30A 480V@AC AgSnO2 插件,25x32mm Power Relays ROHS