SQMW522RJ
MFR.Part #
SQMW522RJ
JLCPCB Part #
C1364974
Description
-55℃~+250℃ 22Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS