H82K67BYA
MFR.Part #
H82K67BYA
JLCPCB Part #
C1408535
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS