SQMW322RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMW322RJ
JLCPCB Part #
C1368726
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 22Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS