CPF0603B8R2E1
MFR.Part #
CPF0603B8R2E1
JLCPCB Part #
C3941601
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS