SQMW582RJ
MFR.Part #
SQMW582RJ
JLCPCB Part #
C1368256
Description
-55℃~+250℃ 5W 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS