SQMR739KJ
MFR.Part #
SQMR739KJ
JLCPCB Part #
C1366208
Description
-55℃~+250℃ 39kΩ 7W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS