Y078597K0720T9L
MFR.Part #
Y078597K0720T9L
JLCPCB Part #
C1485105
Description
-55℃~+125℃ 600mW 97.072kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS