CRGV1206J560K
MFR.Part #
CRGV1206J560K
JLCPCB Part #
C4193349
Description
-55℃~+125℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS