C1410RJL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C1410RJL
JLCPCB Part #
C1431905
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 14W ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS