SMV3W150KJT
MFR.Part #
SMV3W150KJT
JLCPCB Part #
C6680815
Package
SMD
Description
-65℃~+200℃ 150kΩ 3W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS