SMF2390KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF2390KJT
JLCPCB Part #
C4143584
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 2W 390kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS