ER742R2JT
MFR.Part #
ER742R2JT
JLCPCB Part #
C1369092
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 2.2Ω 3W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS