RU73X2A48R7LTDF
MFR.Part #
RU73X2A48R7LTDF
JLCPCB Part #
C4302889
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS