RU73X2A78R7LTDF
MFR.Part #
RU73X2A78R7LTDF
JLCPCB Part #
C4300920
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS