RU73X2A88R7LTDF
MFR.Part #
RU73X2A88R7LTDF
JLCPCB Part #
C4312689
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS