RU73X2A12K4LTDF
MFR.Part #
RU73X2A12K4LTDF
JLCPCB Part #
C4278973
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS