RU73X2A12K1LTDF
MFR.Part #
RU73X2A12K1LTDF
JLCPCB Part #
C4279122
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS