RU73X1E4K12LTDF
MFR.Part #
RU73X1E4K12LTDF
JLCPCB Part #
C3941156
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS