ERJ-PB6B4220V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4220V
JLCPCB Part #
C3998081
Description
-55℃~+155℃ 200mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS