RU73X1E4K87LTDF
MFR.Part #
RU73X1E4K87LTDF
JLCPCB Part #
C4249181
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS