3430A3F12RTE
MFR.Part #
3430A3F12RTE
JLCPCB Part #
C5892312
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS