CPF0603B205RE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B205RE1
JLCPCB Part #
C4341419
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS