H4348RBYA
MFR.Part #
H4348RBYA
JLCPCB Part #
C1412731
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS