RR03J3K6TB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RR03J3K6TB
JLCPCB Part #
C1365558
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 3.6kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS