H44K87DYA
MFR.Part #
H44K87DYA
JLCPCB Part #
C1409608
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS