CPF0805B332RE
MFR.Part #
CPF0805B332RE
JLCPCB Part #
C4330339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS