RR03J1K6TB
MFR.Part #
RR03J1K6TB
JLCPCB Part #
C3521795
Description
-55℃~+235℃ 1.6kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS