RQ73C2B37K4BTD
MFR.Part #
RQ73C2B37K4BTD
JLCPCB Part #
C2084533
Description
-55℃~+155℃ 200V 37.4kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS