RN73R2BTTD19R3B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD19R3B25
JLCPCB Part #
C2537666
Description
-55℃~+155℃ 19.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS