RQ73C2B32K4BTD
MFR.Part #
RQ73C2B32K4BTD
JLCPCB Part #
C2084093
Description
-55℃~+155℃ 200V 32.4kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS