HSA501R8J
MFR.Part #
HSA501R8J
JLCPCB Part #
C1525458
Description
1.8Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS