D55342H07B75E0RWS
MFR.Part #
D55342H07B75E0RWS
JLCPCB Part #
C3958039
Description
-55℃~+150℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount