SR732BTTD1R58F
MFR.Part #
SR732BTTD1R58F
JLCPCB Part #
C4144562
Description
-55℃~+150℃ 1.58Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS