RQ73C2A6K65BTD
MFR.Part #
RQ73C2A6K65BTD
JLCPCB Part #
C4176490
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS