3430H2F240RTDF
MFR.Part #
3430H2F240RTDF
JLCPCB Part #
C5494759
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS