RU73X1E1K15LTDF
MFR.Part #
RU73X1E1K15LTDF
JLCPCB Part #
C4068028
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS