SR732ATTDR453F
MFR.Part #
SR732ATTDR453F
JLCPCB Part #
C2600504
Description
-55℃~+150℃ 333mW 453mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS