RL1220S-R22-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL1220S-R22-F
JLCPCB Part #
C2654011
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 220mΩ 333mW Thin Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS