CRGS1206J33R
MFR.Part #
CRGS1206J33R
JLCPCB Part #
C2134984
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS