RQ73C2B255RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B255RBTD
JLCPCB Part #
C4227207
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS